Tyto stránky jsou pouze pro osoby starší 18 let.

Šetřeme planetu každým dechem

Udržitelnost, možnost recyklace a snížení dopadu na životní prostředí. To je směr nejen pro nás jako výrobce elektronických cigaret, ale i neustále rostoucí potřeba dospělých vaperů. V tomto článku se dozvíš jak na udržitelný vaping s VENIX produkty.
recyklace-venix
Jak už jistě víš, naše jednorázové e-cigarety VENIX X, Z, PRO a T nabízíme dospělým jedincům, kteří by rádi vyzkoušeli méně škodlivou alternativu ke klasickým cigaretám. Nejen vůči zdraví, peněžence, ale i životnímu prostředí. Tímto končí všudypřítomné a na oko bijící nedopalky na ulicích. V čem jsme teda jiní? Protože se naše produkty dají recyklovat. Stejně jako ostatní malé elektrospotřebiče nebo baterie, i naše zařízení patří do kontejnerů označených červenou barvou. Do směsného odpadu e-cigarety tedy nepatří. Takže až tvůj jednorázový VENIX doslouží, vyhledej nejbližší červený kontejner v okolí a třiď ho tam.
Pokud je VENIX pro tebe to pravé ořechové a chceš ještě více snížit dopad na planetu, můžeš přejít na naše zařízení s vyměnitelnými pody. Obecně se myšlenka udržitelnosti opírá hlavně o fakt, že by některé věci měly mít více jak jedno využití. Náš VENIX MAX tuhle podmínku rozhodně splňuje. Nejen, že se dá recyklovat, ale na začátku si koupíš jen jedno zařízení a to ti už zůstane. Měníš pouze jednotlivé pody, které střídáš podle toho, na co zrovna máš chuť. Díky jednomu balení navíc potáhneš vícekrát v porovnání s jednorázovými e-cigaretami. V neposlední řadě výhodou zařízení VENIX MAX je i nižší uhlíková stopa při výrobě, protože využívá lithium-iontové baterie jen do zařízení, kdežto do samotných podů už nikoliv.
Chceme budovat zelenější budoucnost a proto i pravidelně slavíme Mezinárodní den recyklace a nadále budeme naší vapers komunitu vyzývat k zodpovědnému vapingu. Sleduj naše sociální sítě a newsletter, aby ti nic neuniklo. I malé změny totiž dělají největší rozdíly.
Používáme ověření věku Adulto